Održana istraživačka radionica - Kako pretraživati znanstvene baze podataka i koristiti knjižnične usluge u izradi studentskih i znanstvenih radova

U suradnji sa Sveučilišnom knjižnicom u Splitu održana je Istraživačka radionica pod naslovom „Kako pretraživati znanstvene baze podataka i koristiti knjižnične usluge u izradi studentskih i znanstvenih radova“.

Radionica je održana u petak, 11. siječnja 2019., od 08:50 do 10:25 u dvorani 435 za studente diplomskog studija Pomorski menadžment , u okviru nastave na predmetu Istraživanje tržišta u pomorstvu.

Radionicu su vodile Margita Mirčeta Zakarija, dipl. knjiž., voditelj Odjela serijskih publikacija i Marijana Burić, mag. bibl., informator/katalogizator.