Case Study Competition

Case Study Competition je najveće regionalno natjecanje s dugogodišnjom tradicijom koje omogućuje studentima rješavanje stvarnih poslovnih slučajeva koje su osmislila vodeća hrvatska i europska poduzeća. Svake godine cilj nam je doprijeti do što većeg broja studenata i upoznati ih s ovom jedinstvenom prilikom koja će im zasigurno proširiti vidike. Osim što ćemo studente upoznati sa stvarnim poslovnim svijetom, pružit ćemo im priliku da steknu nove kontakte i poznanstva s raznim poslovnim stručnjacima, a možda i budućim kolegama jednog dana, te priliku da osvoje novčane nagrade. Zainteresirani mogu pronaći više informacija u dokumentu u privitku.

Attachments:
Download this file (Case_Study_Competition-2019.pdf)Case_Study_Competition-2019.pdf[ ]1380 Kb