Župan Splitsko-dalmatinske županije primio dekana i prodekane Pomorskog fakulteta

U petak, 5. srpnja 2019. godine, tročlano izaslanstvo Pomorskog fakulteta na čelu s dekanom izv. prof. dr. sc. Perom Vidanom, a u pratnji prodekana za poslovodstvo doc. dr. sc. Ivana Peronje i prodekanice za razvoj i međunarodnu suradnju izv. prof. dr. sc. Gorane Jelić-Mrčelić primio je Župan Splitsko-dalmatinske županije Blaženko Boban.

Tom je prilikom dekan u kratkim crtama predstavio Fakultet i zahvalio županu Bobanu na dosadašnjoj uspješnoj suradnji sa Županijom, te je najavio svečanost proslave 60. obljetnice Fakulteta koju planiramo održati 17. prosinca u prostorima Studentskog doma na splitskom Kampusu.

Župan Boban je zahvalio na posjetu dekanu i prodekanima te je obećao pomoć Županije za samu svečanost proslave i tisak Monografije, kao i buduću dugoročnu suradnju Županije i Pomorskog fakulteta.

Prijemu je, uz župana, nazočio i pročelnik UO za pomorstvo i turizam, Stipe Čogelja.