Nagrada za znanost prof. dr. sc. Merici Slišković

Svečana dodjela Nagrade za znanost Sveučilišta u Splitu za 2019. godinu održana je u petak 31. siječnja na Ekonomskom fakultetu. Svečanosti su nazočili rektor Sveučilišta u Splitu prof. dr. sc. Dragan Ljutić s prorektorima, Luka Brčić, zamjenik župana Splitsko-dalmatinske županije, Mate Omazić, pročelnik Službe za društvene djelatnosti Grada Splita, predstavnici Senata Sveučilišta u Splitu, članovi akademske zajednice, studenti te ostali uvaženi gosti.

Nagrada je pripala najproduktivnijim znanstvenicima čiji je rad značajno pridonio prepoznatljivosti našeg Sveučilišta u znanstvenoj izvrsnosti, a osnovni kriterij za dodjelu bio je znanstvena produktivnost autora iskazana u Web of Science Core Collection i Scopus bazama u 2018. godini.

Tom prilikom U PODRUČJU BIOTEHNIČKIH ZNANOSTI nagrađena je i naša prof. dr. sc. Merica Slišković.

Čestitamo u ime svih zaposlenika Pomorskog fakulteta u Splitu!

Cijelu objavu možete pogledati na stranicama Sveučilišta.