Otkazano svečano potpisivanje Ugovora o dodjeli stipendije Sveučilišta u Splitu

Odlukom rektora prof. dr. sc. Dragana Ljutića, sukladno preporukama postupanja vezanim uz mjere zaštite od koronavirusa (COVID 19), a sve u cilju zaštite zdravlja naših studenata, planirana svečanost potpisivanja ugovora o dodjeli stipendije neće se održati 13. ožujka na Ekonomskom fakultetu.

Studenti, dobitnici stipendija ugovore će pojedinačno potpisati kod kolegice Gordane Dujmović, soba 304 (2. kat) u Rektoratu Sveučilišta u Splitu, Poljička 35 prema rasporedu koji se nalazi u prilogu ove obavijesti.

Molimo one dobitnike koji su zbog opravdanih razloga spriječeni prisustvovati potpisivanju ugovora u naznačeno vrijeme da se jave Gordani Dujmović putem e-maila: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. i dogovore novi datum potpisivanja.

Čestitamo svim dobitnicima i zahvaljujemo na razumijevanju.

Više detalja na stranicama Sveučilišta.