Na Pomorskom fakultetu potpisan ugovor za dodjelu bespovratnih sredstava za projekt „Rekonstrukcije i dogradnje Obale kneza Domagoja I i II u Gradskoj luci Split“

Uoči blagdana svetog Nikole, zaštitnika pomoraca, pomorskih putnika, mornara, u petak, 4. prosinca, na Pomorskom fakultetu u Splitu potpisan je ugovor za dodjelu bespovratnih sredstava za projekt „Rekonstrukcije i dogradnje Obale kneza Domagoja I i II u Gradskoj luci Split".

Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava su potpisali ministar mora, prometa i infrastrukture Oleg Butković, ravnatelj Središnje agencije za financiranje i ugovaranje (SAFU) Tomislav Petric te ravnatelj Lučke uprave Split Vice Mihanović, kao korisnik ovog projekta. Svečanosti su nazočili prof. dr. sc. Dragan Ljutić, rektor Sveučilišta u Splitu, prof. dr. sc. Pero Vidan, dekan Pomorskog fakulteta, Blaženko Boban, splitsko-dalmatinski župan, Andro Krstulović Opara, splitski gradonačelnik.

Više pročitajte na stranicama Sveučilišta i na portalu Slobodne Dalmacije.