Stručna praksa u Njemačkoj - Internship Programme of German Business 2019

Ukoliko ste zainteresirani da sljedećeg ljeta odete na stručnu praksu u Njemačku i provedete tamo 3 do 6 mjeseci, pozivamo vas na prezentaciju Programa stipendija njemačkog gospodarstva i njemačke vlade.

Pored mogućnosti da steknete vrijedno internacionalno i profesionalno iskustvo, Program Vam pruža kompletnu organizacijsku i administrativnu podršku prije i tijekom prakse, pokriva najveći dio troškova Vašeg boravka u Njemačkoj i pruža priliku da postanete dio veoma aktivnog Alumni kluba po povratku u Hrvatsku.

Radi se o najboljem stipendijskom programu ponuđenom mladim osobama u Hrvatskoj u kojem dobitnici stipendije praksu obavljaju u najboljim Njemačkim kompanijama tijekom čega su im apsolutno svi troškovi pokriveni od strane programa.

Cilj programa je da se stipendisti vrate u područje gdje žive te primjene stečeno znanje.

Ako Vam ovo zvuči zanimljivo dođite nas osobno upoznati na prezentaciji stipendijskog programa koja će se održati u utorak 16. listopada  2018. godine s početkom u 14:00 sati u velikoj dvorani Sveučilišne knjižnice u Splitu (sjeverni toranj, 2. kat).