Obavijest za studente koji trebaju prijaviti završni rad

LJETNI ROK

Studenti koji do 12. srpnja 2019. (petak) prijave Završni rad na šalter Studentske službe obrani mogu pristupiti do 18. srpnja 2019. (četvrtak)
Prilikom prijave Završnog rada na šalter Studentske službe studenti trebaju priložiti indeks, obrazac Prijave teme završnog rada, tvrdo ukoričeni rad koji je na zadnjoj stranici ovjeren od strane knjižnice i imati potpis mentora na kolegij Završni rad.

Ostali studenti obrani Završnog rada mogu pristupiti od 26. kolovoza 2019. (ponedjeljak)

JESENSKI ROK

Obavještavaju se studenti da trebaju do 9. rujna 2019. (ponedjeljak) prijaviti Završni rad na šalter Studentske službe.
Studenti kojima je želja upisati Diplomski studij obranu Završnog rada trebaju obaviti do 20. rujna 2019. (petak)
Svi ostali obrani mogu pristupiti do 30. rujna 2018. (ponedjeljak) kada je i krajnji rok za obrane.

Studenti koji do 30. rujna 2019. godine ne obrane Završni rad dužni su upisati ponavljanje III. godine.