Obavijest povodom objave monografije Pomorskog fakulteta u Splitu

Izvješćujemo sve zainteresirane fizičke osobe kako će Pomorski fakultet u Splitu povodom 60. godina osnutka objaviti monografiju Fakulteta. Monografija će imati raznoliki sadržaj poput slika, teksta, te popisa bivših zaposlenika i diplomiranih studenata.

Ovim putem molimo sve fizičke osobe koje smatraju da se njihovi podaci možda nalaze u sadržaju monografije, a ne žele da se isti objave, obavijeste urednika monografije mr. sc. Ivicu Kuzmanića ( Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ) ili službenika za zaštitu osobnih podataka Tonija Vukovića, mag.iur. ( Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. )

Attachments:
Download this file (Obavijest monografija.pdf)Obavijest monografija.pdf[ ]167 Kb