Obavijest o obaveznim sistematskim pregledima za redovite studente II. godine u AG 2019./2020.

Pregledi se obavljaju u ambulanti na Bačvicama, Bijankinijeva 13. (ulica ispod policijske postaje na Bačvicama, kraj diskonta Feniks). Preglede obavlja nadležna liječnica Fakulteta, dr. Hajdi Krstulović, specijalist školske medicine.

Molimo donijeti sa sobom index, zdravstvenu iskaznicu/OIB i specijalističke nalaze (ukoliko ih student ima).

Ako bi došlo do eventualne promjene rasporeda, bit će te obaviješteni preko web stranice Fakulteta. Ako niste u mogućnosti doći na navedeni termin, javite se na tel: 315- 684 radi dogovora o novom terminu. Pregledi se ne naplaćuju.

Raspored prema prezimenima studenata nalazi se u privitku ove obavijesti.

Attachments:
Download this file (sistematski_19-20_raspored.pdf)sistematski_19-20_raspored.pdf[ ]389 Kb