Talk&Grow radionica "Upravljanje vremenom"

Upravljanje vremenom je tema četvrte radionice ciklusa Talk&Grow iz područja upravljanja karijerama. Upravljanje vremenom je zapravo upravljanje sobom, a radi se o znanju, vještinama i ponašanju koja pomažu što efikasnije iskoristiti vrijeme, tj. postići bolje rezultate s manje utrošenog vremena.

Radionica će se održati 28. studenog 2019. od 13:30 do 15:30 sati u Maloj dvorani (5.kat) Sveučilišne knjižnice u Splitu. Voditeljica radionice je Antonia Peroš, dipl.psih.

Na radionici će studenti imati priliku osvijestiti različite probleme s organizacijom vremena i posljedice loše organizacije, prepoznati svoje "kradljivce vremena", upoznati različite strategije planiranja vremena te tehnike za pridržavanje plana.

Broj sudionika je ograničen te je obavezna prijava preko mail adrese Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. .

Više informacija možete pronaći na našem FB eventu na slijedećem linku.