Svečano potpisivanje ugovora za dodjelu stipendija

Svečanost potpisivanja ugovora za dodjelu stipendija učenicima Pomorske škole Split, Pomorske škole Zadar, Prometno-tehničke škole Šibenik, Tehničke škole Šibenik, Srednje škole Ambroza Haračića te studente Pomorskog fakulteta u Splitu, Pomorskog fakulteta u Rijeci i Sveučilišta u Zadru održat će se dana 5. prosinca 2018. godine (četvrtak) s početkom u 13:00 sati u prostorijama Pomorskog fakulteta u Splitu, Ruđera Boškovića 37.

Molimo učenike i roditelje Škola te studente Fakulteta i Sveučilišta da nazoče svečanom potpisivanju ugovora o dodjeli stipendija. Ukoliko niste u mogućnosti prisustvovati svečanom potpisivanju ugovora molimo da o tome obavijestite Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture.

U ime Ministarstva mora, prometa i infrastrukture Ugovore o dodjeli stipendije uručit će državni tajnik Josip Bilaver.

Attachments:
Download this file (POZIV stipendije MMPI.pdf)POZIV stipendije MMPI.pdf[ ]68 Kb