Početak nastave u akademskoj godini 2020./2021.

Poštovane kolegice i kolege studenti, svečani prijem brucoša u akademskoj godini 2020./2021. održat će se virtualno (video možete pogledati na ovoj poveznici).

Podjela studentskih iskaznica, tzv. „X-ica", i AAI identiteta brucošima održat će se 28. rujna 2020. ispred Prirodoslovno-matematičkog fakulteta, Ruđera Boškovića 33, prema sljedećem rasporedu:
od 08:00 – 08:30: Pomorska nautika
od 08:45 – 09:15: Brodostrojarstvo, Pomorske elektrotehničke i informatičke tehnologije
od 09:30 – 10:00: Pomorski menadžment, Pomorske tehnologije jahta i marina

Svi studenti brucoši (upisani u ljetnom i jesenskom upisnom roku) obavezni su doći preuzeti svoje studentske iskaznice, AAI identitete i raspored nastave prema gore navedenom rasporedu.

Nastava na svim godinama započinje 28. rujna 2020. prema rasporedu, izuzev na prvoj godini preddiplomskih studija (kojima započinje od 28. rujna 2020. od 13:50 sati).

Obavještavaju se studenti da redovito pregledavaju obavijesti nastavnika putem Intranet stranice (Sadašnji studenti/Obavijesti nastavnika ili putem poveznice https://www.pfst.unist.hr/hr/sadasnji-studenti/nastava/obavijesti-nastavnika. Za navedenu stranicu potrebno je napraviti prijavu s AAI identitetom kojeg će te/ste dobiti na podjeli studentskih iskaznica i AAI identiteta)!

Sretno i uspješno studiranje želi Vam prodekan za nastavu,

doc. dr. sc. Zdeslav Jurić.