VAŽNA OBAVIJEST! - Upisi u više godine za preddiplomske studije

Obavještavaju se studenti da upise u više godine moraju sami obaviti preko Studomata.

Potrebno je:

1. Unijeti osobne podatke koje nedostaju.
  2. Usporediti ocjene iz indeksa s ocjenama u Studomatu. Ako ocjene nisu unesene u Studomat, javiti se profesoru. Ako u indeksu za predmet TZK, Stručna praksa, Plovidbena praksa, Mornarske vještine I i II nema potpis profesora, smatra se da predmet nije položen (bez obzira što na Studomatu stoji da je položen).
  3. Obavezno slikati mobitelom kolegije sa upisnog lista zbog popunjavanja Studomata (zimski i ljetni).
  4. Pomoću opcije Upis godine pristupiti upisu.
    1. Predmete zimskog semestra popunjavate odmah prilikom upisa (poklikati na Studomatu).
    2. Predmete ljetnog semestra popunjavate od 1. listopada 2021. do 8. listopada 2021. (poklikati na Studomatu).
  5. Donijeti na šalter Studentske službe popunjeni upisni list, izjavu, kopiju uplatnice za upisninu, ugovor o plaćanju školarine na dvije rate i indeks (tko nema indeks donijeti iksicu)

Studentska služba će obaviti upis studentima koji upisom a.g. 2021./2022. mijenjaju status (redoviti ili izvanredni).