Važna obavijest - Upisi u više godine

Kreirano Petak, 01 Rujan 2017 10:17

Obavještavaju se studenti da upise u više godine moraju sami obaviti preko studomata.

1. KORAK Unesite osobne podatke koje nedostaju. Morate unijeti tražene podatke da bi nastavili s upisom godine.
  2. KORAK Obavezno usporedite ocjene iz indeksa s ocjenama u Studomatu. Ako ocjene nisu unesene u Studomat javite se profesoru. Ako u indeks za predmet Tjelesna i zdravstvena kultura nemate potpis profesora smatra se da predmet nije položen bez obzira što na Studomatu piše da je položen.
  3. KORAK Pomoću opcije Upis godine student može pristupiti upisu. Student mora upisati, odnosno poklikati, predmete koje upisuje od zimskog semestra, a ljetni semestar upisuje Studentska služba.
  4. KORAK Popunjeni upisni list, kopiju uplatnice za upisninu, kopiju uplatnice za školarinu i indeks donijeti na šalter Studentske službe.

U slučaju da se na studomatu pojavi obavijest „Nije omogućen upis jer se ne predaje .......“, studentima će upis obaviti Studentska služba.

Studentska služba će obaviti upis studentima koji upisom a.g. 2017./2018. mijenjaju status (redoviti ili izvanredni)

Studenti koji nisu podmirili školarinu za a.g. 2016./2017. neće moći obaviti upis u a.g. 2017./2018.

Ako studenti (oni koji mogu) ne obave upis preko Studomata, upis se neće moći realizirati na šalteru Studentske službe.