Obavijest studentima o rezultatima državne STEM stipendije

Kreirano Utorak, 28 Studeni 2017 10:35

Obavještavaju se studenti da će se danas, 28. studenog 2017. godine u 11:00 sati, objaviti rang-lista studenata koji su ostvarili pravo na državnu STEM stipendiju.

Ukoliko student koji je ostvario pravo na državnu STEM stipendiju želi prihvatiti stipendiju, mora u roku od 5 dana od slanja obavijesti (do 5. prosinca 2017. do 12:00 sati) označiti izjave koje prethode prihvaćanju Uvjeta stipendiranja te upisati svoj IBAN žiro-računa. Prihvaćanje Uvjeta stipendiranja smatra se činom sklapanja ugovora.

Ukoliko u navedenom roku student ne prihvati Uvjete stipendiranja, smatrat će se da ne prihvaća državnu stipendiju te će obavijest o ostvarivanju prava na državnu stipendiju dobiti sljedeći student na rang-listi ispod praga do ispunjenja kvote (3400 stipendija).