Obavijest za studente koji trebaju prijaviti završni rad

Kreirano Petak, 09 Ožujak 2018 13:34

LJETNI ROK

Studenti koji do 13. srpnja 2018. (petak) prijave Završni rad na šalter Studentske službe obrani mogu pristupiti do 19. srpnja 2018. (četvrtak)

Prilikom prijave Završnog rada na šalter Studentske službe studenti trebaju priložiti indeks, obrazac Prijave teme završnog rada, tvrdo ukoričeni rad koji je na zadnjoj stranici ovjeren od strane knjižnice i imati potpis mentora na kolegij Završni rad.

Ostali studenti obrani Završnog rada mogu pristupiti od 27. kolovoza 2018. (ponedjeljak)

JESENSKI ROK

Obavještavaju se studenti da trebaju do 10. rujna 2018. (ponedjeljak) prijaviti Završni rad na šalter Studentske službe.

Studenti kojima je želja upisati Diplomski studij obranu Završnog rada trebaju obaviti do 21. rujna 2018. (petak)

Svi ostali obrani mogu pristupiti do 28. rujna 2018. (petak) kada je i krajnji rok za obrane.

Studenti koji do 28. rujna 2018. godine ne obrane Završni rad dužni su upisati ponavljanje III. godine.