VAŽNA OBAVIJEST - UPISI U VIŠE GODINE

Kreirano Petak, 21 Rujan 2018 15:23

Obavještavaju se studenti da upise u više godine moraju sami obaviti preko studomata.

1. KORAK Unijeti osobne podatke koje nedostaju. Moraju se unijeti traženi podaci da bi se moglo nastaviti s upisom godine.
  2. KORAK Obavezno usporediti ocjene iz indeksa s ocjenama u Studomatu. Ako ocjene nisu unesene u Studomat, javiti se profesoru. Ako u indeksu za predmet Tjelesna i zdravstvena kultura nema potpisa profesora, smatra se da predmet nije položen (bez obzira što na Studomatu stoji da je položen).
  3. KORAK Pomoću opcije Upis godine student može pristupiti upisu. Predmeti zimskog semestra moraju se upisati (poklikati na Studomatu) do 30. rujna 2018. Predmeti ljetnog semestra moraju se upisati (poklikati na Studomatu) od 1. listopada do 5. listopada 2018.
  4. KORAK Popunjeni upisni list, popunjenu privolu, kopiju uplatnice za upisninu, kopiju uplatnice za školarinu i indeks donijeti na šalter Studentske službe.

U slučaju da se na studomatu pojavi obavijest „Nije omogućen upis jer se ne predaje .......“, studentima će upis obaviti Studentska služba.

Studentska služba će obaviti upis studentima koji upisom a.g. 2018./2019. mijenjaju status (redoviti ili izvanredni).

Studenti koji nisu podmirili školarinu za a.g. 2017./2018. neće moći obaviti upis u a.g. 2018./2019.