Obavijest za studente koji trebaju prijaviti (obraniti) završni rad

Kreirano Utorak, 09 Lipanj 2020 14:24

LJETNI ROK

Studenti koji do 20. srpnja 2020. (ponedjeljak) prijave Završni rad na šalter Studentske službe obrani mogu pristupiti do 27. srpnja 2020. (ponedjeljak)
Prilikom prijave Završnog rada na šalter Studentske službe studenti trebaju priložiti indeks, obrazac Prijave teme završnog rada, tvrdo ukoričeni rad koji je na zadnjoj stranici ovjeren od strane knjižnice i imati potpis mentora na kolegij Završni rad.

Ostali studenti obrani Završnog rada mogu pristupiti od 24. kolovoza 2020. (ponedjeljak)

JESENSKI ROK

Studenti kojima je želja upisati Diplomski studij trebaju do 14. rujna 2020. (ponedjeljak) prijaviti Završni rad na šalter Studentske službe, a obranu Završnog rada obaviti do 21. rujna 2020. (ponedjeljak)
Svi ostali (koji ne žele upisati Diplomski studij) Završni rad trebaju prijaviti do 21. rujna 2020. (ponedjeljak), a obrani mogu pristupiti do 30. rujna 2020. (srijeda) kada je i krajnji rok za obrane.

Studenti koji do 30. rujna 2020. godine ne obrane Završni rad dužni su upisati ponavljanje III. godine