Virtualni obilazak Pomorskog fakulteta

PFST VT Banner -F9 ed89a

Dobrodošli na virtualni obilazak Pomorskog fakulteta. Obilazak je zamišljen kao stvarna šetnja kroz naše radne prostore - koristeći implementiranu prostornu navigaciju. Sastoji se od 269 fotografija, snimljenih u 360 stupnjeva.

Sadrži: naslove, opise, poveznice, video i slikovne sadržaje uključene u scene virtualnog obilaska. Obilazak je također opremljen: google kartama, izbornikom kategorija scena, izbornikom hot-spotova, poveznicom za brzo dijeljenje sa društvenim mrežama, okruženjem virtualne stvarnosti, žiroskopom za mobilne uređaje i mnogo, mnogo više.

Namijenjen je svim studentima, posjetiteljima i ostalim zainteresiranima koji se ovim putem mogu upoznati sa našim prostorima, opremom i svim bitnim informacijama vezanim za Fakultet.

Virtualnom obilasku možete pristupiti i putem QR koda na dnu ove objave ili klikom na banner sliku na vrhu članke.

Želimo Vam ugodan virtualni obilazak.

Kreator Virtual Tour-a

QR Code