Održano predavanje profesora Radmana na Pomorskom fakultetu

Pomorski fakultet je u srijedu 11. svibnja 2022., u prepunom prostoru Planetarija ugostio profesora Miroslava Radmana, s predavanjem, ili bolje rečeno ugodnim razgovorom s posjetiteljima na temu ''Razmišljanja na temu sklad i nesklad u biologiji i društvu''. Događaj je organiziran kao dio predaktivnosti Europske noći istraživača s temom "Reconnect science with the blue society", gdje je Sveučilište u Splitu koordinator, a MedILS projektni partner.

Druženje je nastavljeno na osunčanoj terasi Pomorskog fakulteta, s pogledom na grad u čijem se naručju stvaraju ove progresivne i zanimljive ideje, kako znanstvene, tako i znanstveno-popularne. Razgovori o skladu u prirodi, društvu i u ljudskom organizmu, zanimljiv su doprinos osvještavanju važnosti znanosti u svakodnevnom životu građana, što je i predviđeno ovom manifestacijom.

Organizatori zahvaljuju posjetiteljima na sudjelovanju.

radman2