Poziv na Završnu konferenciju za projekt "Nacionalni plan razvoja obalnog i linijskog pomorskog prometa"

U organizaciji Ministarstva mora, prometa i infrastrukture, zajedno sa Pomorskim fakultetom Sveučilišta u Rijeci, organizirana je Završna konferencija za projekt "Nacionalni plan razvoja obalnog i linijskog pomorskog prometa.

Konferencija će se održati na Sveučilištu u Splitu, Zgrada tri fakulteta, veliki amfiteatar, Ruđera Boškovića 37 - ulaz sa Pomorskog fakulteta, Ruđera Boškovića 33 - ulaz sa Prirodoslovno-matematičkog fakulteta, dana 16. rujna 2019. sa početkom u 13 sati.

Na konferenciji će biti prezentiran model upravljanja budućim sustavom obalnog linijskog pomorskog prometa u zardoblju do 2030. godine te ciljevi identificirani samim planom, odnosno mjere za ostvarenje istih u smislu izvora financiranja i nadležnosti provedbe.