Povodom obilježavanja Dana hrvatskog pomorstva i unutarnje plovidbe studentima Pomorskog fakulteta u Splitu dodjeljene stipendije

Održana je svečana dodjela stipendija studentima Pomorskog fakulteta u Splitu, koje je ministar mora, prometa i infrastrukture, Oleg Butković dodjelio najboljim studentima na prigodnoj svečanosti u amfiteatru Pomorskog fakulteta u Splitu. U okviru dodjele stipendija, ministar Butković sa suradnicima, obišao je i novi objekt u sklopu fakultetske zgrade u kojemu je instalirana najsuvremenija oprema za simuliranje realnih uvjeta na moru.

Nakon toga održana je i Svečana akademija u hotelu Le Méridien Lav, na kojoj je ministar Butković dodijelio nagrade i priznanja svima koji su dali poseban doprinos razvoju pomorstva i unutarnje plovidbe u Republici Hrvatskoj. Tom prilikom je uručena nagrada za doprinos pomorskom obrazovanju i znanosti izv. prof. dr. sc. Ivanu Komaru s Pomorskog fakulteta u Splitu.

Više informacija i galeriju slika možete pronaći na web stranicama MMPI i na portalu DALMACIJA danas.