Humanitarna akcija "Ljubav na djelu - i ti si dio mene"

ljubavnadjelu 62424 Sveučilište u Splitu, u suradnji s Caritasom splitsko-makarske nadbiskupije, Studentskim centrom i Studentskim zborom organizira Veliku humanitarnu akciju unutar cijelog Sveučilišta u Splitu pod nazivom "Ljubav na djelu - i ti si dio mene" kojom želi uljepšati blagdansko vrijeme onima koji nemaju i koje život nije mazio.

Ovom akcijom će se prikupljati prehrambene namirnice (nekvarljive) u zatvorenoj ambalaži (šećer, brašno, ulje, riža, tjestenina, grah, ječam, suhomesnati proizvodi, itd.) i higijenske potrepštine (deterdžent, sapun, šampon, dječje pelene, itd.), a sve kako bi barem na trenutak izmamili osmijeh na lice onima koji ga nemaju.

Akcija će se odvijati u razdoblju od 10.12. - 17.12. na način da se u postavljene kutije (dvije) koji će biti u atriju Fakulteta doniraju potrepštine.