Poziv na cijepljenje protiv COVID-19 za studente Sveučilišta - DODATNI TERMIN

U dogovoru sa dr. Željkom Karin i Nastavnim zavodom za javno zdravstvo Splitsko-dalmatinske županije organizira se dodatni termin za CIJEPLJENJE studenata svih godina Sveučilišta u Splitu.

Prema predviđenom rasporedu, studenti našeg Fakulteta će se cijepiti u SUBOTU, 29. svibnja 2021. godine u SPALADIUM ARENI, Zrinsko-Frankopanska 221, u 10:00 sati.

Zainteresirani studenti trebaju sa sobom donijeti zdravstvenu iskaznicu ili putnovnicu (ukoliko nemaju zdravstveno osiguranje u RH). Cijepiti će se cjepivom Comirnatry (Pfizer/BioNTech).

Studenti koji su preboljeli COVID-19, a prošlo je manje od 3 mjeseca od završetka bolesti neće se cijepiti. Studenti koji su preboljeli COVID-19, a prošlo je 3 do 6 mjeseci od završetka bolesti, primit će samo jednu dozu. Svi ostali će se cijepiti dvjema dozama s predviđenim razmakom od 6 tjedana između doza.