doc. dr. sc. Luka Vukić, među najproduktivnijim znanstvenicima splitskog Sveučilišta

U ponedjeljak 30. siječnja u vijećnici Senata „Don Frane Bulić“ održana je Svečana dodjela Nagrade za znanost Sveučilišta u Splitu za 2022. godinu koja se dodjeljuje najproduktivnijim znanstvenicima čiji je rad značajno pridonio prepoznatljivosti Sveučilišta u Splitu u znanstvenoj izvrsnosti.

Nagrađeni znanstvenici

Ukupno je nagrađeno 20 znanstvenika koji su odabrani na način da je sukladno znanstvenoj produktivnosti u 2021. godini trenutno zaposlenih znanstvenika na Sveučilištu u Splitu, Sveučilišna knjižnica napravila rang liste sa znanstvenim radovima indeksiranim u WoSCC i Scopus bazama podataka prema znanstvenim područjima kao temelj za dodjelu Nagrade za znanost za 2022. godinu. Uzimani su u obzir radovi s afilijacijom Sveučilišta u Splitu.

Nagradu iz područja Tehničkih znanosti je primio naš zaposlenik doc. dr. sc. Luka Vukić.

Iskrene čestitke za ovo veliko postignuće koje je odskočna daska za još veće projekte.

Sretno,

❤️ PFST