Natječaji za kratkoročnu mobilnost studenata u okviru programa Erasmus+

Sveučilište u Splitu je otvorilo nove natječaje za kratkoročne mobilnosti studenata (uključujući i doktorande), za natječajnu godinu 2023., na koji se mogu prijaviti studenti prema uvjetima dostupnim u natječajima na poveznicama:

Natječaj za kratkoročnu mobilnost studenata u okviru programa Erasmus+ natječajne godine 2023.

Natječaj za kratkoročnu mobilnost studenata u okviru programa Erasmus+ INTERNATIONAL OPENING natječajne godine 2023.

Kratkoročne mobilnosti su puno fleksibilnije od onih koje traju puni semestar, ili cijelu akademsku godinu. Stoga se pozivaju svi koji bi željeli iskusiti mobilnost na institucijama drugih zemalja, da se prijave. Za pomoć koristite savjetovanje Erasmus koordinatorice, Aleksandre Banić, srijedom od 8 do 10 i četvrtkom od 13 do 15 sati, u prostoru ureda 502, na petom katu, uz prethodnu najavu termina na erasmus@pfst.hr