Novo životno iskustvo u sklopu Interreg programa – volontirajte uz džeparac

U sklopu Europske Godine vještina, Interreg IPA Program prekogranične suradnje Hrvatska – Bosna i Hercegovina – Crna Gora (HR-BA-ME),  obilježiti će se Interreg dan suradnje na Pomorskom fakultetu u Splitu, 26. rujna (utorak) od 10:30 do 12:30, predstavljanjem Interreg programa i projekata, načina rada i putovanja za mlade u sklopu istih, te izlaganjem projekata HRBAME Programa koji su usko povezani s ovogodišnjom temom.

Cilj ovog događaja je pružiti vrijedan uvid u svijet Interrega te u njegove brojne prednosti.

Informativno predavanje o programu Interreg Volonteer Youth (IVY) koji će vam, uz džeparac financiran od strane EU, omogućiti učenje i sudjelovanje u radu raznih Interreg programa ili Interreg projekta diljem Europe, ovisno o vašoj želji održati će se u amfiteatru A 0.3.  Ovaj program namijenjen je mlađima od 31 godine te promiče Inttereg suradnju i nudi jedinstvenu platformu za osobni i profesionalni razvoj, omogućujući vam da pozitivno utječete na društvo kroz prigodnu zaradu.

Za vrijeme informativnog predavanja, ispred amfiteatra, bit će postavljeni štandovi, gdje će izlagači dijeliti promotivni materijal te dati uvid u načine uključivanja studenata u svoje projekte.

Imati ćete priliku vidjeti i kako su studenti dentalne medicine sudjelovali u projektu mobilne stomatološke ambulante – MADE, te njihovo putovanje kroz programsko područje u Zubobusu i brigu o oralnom zdravlju svih zainteresiranih prolaznika. Naravno ovo je izvrsna prilika da uz to provjerite i svoje oralno zdravlje stoga vas pozivamo da, osim štandova, posjetite i studente koji vas čekaju na parkingu fakulteta, (ispred PMF-a) naravno, a gdje drugdje nego u Zubobusu.

Pridružite nam se na Interreg predavanju te Interreg štandovima uz slatke zalogaje te promotivne materijale koji će se dijeliti.

Više informacija možete pronaći na sljedećim poveznicama:

Interreg Volunteer Youth

Interreg VI A IPA Program prekogranične suradnje Hrvatska – Bosna i Hercegovina – Crna Gora 2021-2027