Održan sastanak BLUEWBC projekta

U sklopu projekta BLUEWBC, 16. i 17. studenog održan je sastanak na Pomorskom fakultetu u Splitu. Na sastanku su prisustvovali partneri sa Sveučilišta u Splitu, Sveučilišta Crne Gore, Norveškog sveučilišta za znanost i tehnologiju (NTNU), Sveučilišta u Tirani, Sveučilišta u Vlori „Ismail Qemali“, Pomorske Uprave Drač te Privredne komore Crne Gore. Dio sudionika je, zbog nemogućnosti dolaska u Split, sastanku prisustvovao preko platforme Microsoft Teams.

Na sastanku su predstavljeni dosadašnji rezultati i provedene aktivnosti na projektu, dogovoren je daljnji tijek aktivnosti i očekivanja, pregled proračun projekta i financijska izvješća, te diseminacija aktivnosti.