Poziv na 4. tribinu u organizaciji „ALUMNI“ Udruge bivših studenata i prijatelja Pomorskog fakulteta u Splitu

Zadovoljstvo nam je pozvati vas na 4. tribinu u organizaciji „ALUMNI“ Udruge bivših studenata i prijatelja Pomorskog fakulteta u Splitu koja će se održati u četvrtak, 25. svibnja 2023., s početkom u 12:10 sati, u predavaonici br. 302, na Pomorskom fakultetu u Splitu (Ruđera Boškovića 37).

Tema tribine je„Prednosti jadranskog područja i Maerskova strategija za Jadran – trenutačno stanje Jadrana u logističkom lancu“, a predavač je Gosp. Ivić Vodopija, generalni direktor AP Moller –Maersk Grupe za istočni Jadran.

Veselimo se zajedničkom druženju!