Predstavnici Pomorskog fakulteta sudjelovali na godišnjoj skupštini i konferenciji IAMU-a – Helsinki AGA23

Uprava Pomorskog fakulteta sudjelovala je na godišnjoj skupštini i konferenciji međunarodne udruge pomorskih sveučilišta IAMU (International Association of Maritime Universities).

IAMU okuplja 73 partnerska sveučilišta širom svijeta koja se bave obrazovanjem pomoraca čime predstavlja stratešku odrednicu u međunarodnoj suradnji našeg Fakulteta. Pomorski fakultet je s ponosom predao prijavu za domaćinstvo skupštine i konferecije AGA25 koje će se održati za dvije godine. Angažmanom predstavika Pomorskog fakulteta naša insititucija je prepoznata kao aktivan član temeljem čega je dodijeljen i prvi IAMU projekt predstavniku s našeg Fakulteta te su otvorena vrata i za buduće IAMU aktivnosti.

Slijedeća IAMU konferencija će se održati 09 - 12. listopada 2024. na Massachusetts Maritime Academy u SAD-u.