Širenje rezultata MareLaw projekta u sklopu Erasmus+ mobilnosti na Univerzitetu Crne Gore

U sklopu svog posjeta Univerzitetu Crne Gore, preko Erasmus+ programa mobilnosti, voditelj MareLaw projekta, izv. prof. dr. sc. Nikola Mandić prezentirao je dio kurikuluma nastalog u MareLaw projektu - „Upgrading and harmonization of Maritime law STCW based curriculum for Maritime students – MareLaw“. Studentima i nastavnicima Univerziteta Crne Gore prezentiran je projekt, kao i njegovi dosadašnji rezultati. S profesorima pomorskog prava razgovaralo se o mogućnostima suradnje i načinima na koji bi se rezultati ovog projekta, mogli implementirati u nastavni proces njihove institucije.

Projekt je sufinanciran sredstvima programa Erasmus+, Ključna aktivnost 2: Partnerstva za suradnju (za područje visokog  obrazovanja).