Uspješno održan Open Career Day 2023

Na Pomorskom fakultetu u Splitu, u utorak 18. travnja 2023. godine uspješno je održan prvi OPEN CAREER DAY. Danu je prisustvovalo 28 tvrtki različitih profila iz područja pomorstva koje su se studentima predstavile putem štandova i prezentacija.

Sudjelovali su

• AIDA CRUISES,

• COSTA CROCERIE,

• CARNIVAL CRUISE LINE.

Cilj je bio približiti studente (nautike, brodostrojarstva, elektrotehnike i informatičkih tehnologija, pomorskog menadžmenta i pomorskih tehnologija jahti i marina) potencijalnim budućim poslodavcima i obrnuto.

Poslodavci su studentima predstavili profil tvrtke, moguće buduće karijere u industriji, a ujedno su i tražili potencijalne buduće talente za rad.

Veliki interes i gužva u auli Fakulteta nagrada su organizacijskom timu Fakulteta i zalog za slične aktivnosti u budućnosti.

Čestitamo i zahvaljujemo svim partnerima i studentima!

Galerija

Dan karijera na Pomorskom su popratili i mediji. Pročitajte više na stranicama Slobodne Dalmacije, portala Dalmacija Danas, portala More i Dalmatinskog portala, Dalmacija News-a, portala Pomorac.hr, Radio Dalmacije, HRT-a i Sveučilišta u Splitu.