Voditelju IT centra, Romaldu Singolu, dodijeljeno Priznanje za doprinos E-učenju

U srijedu, 7. prosinca 2022. u Srcu je održan Sveučilišni dan e-učenja i proslava 15 godina rada Centra za e-učenje Srca. Proslavi su prisustvovali brojni uzvanici iz sustava znanosti i visokog obrazovanja – korisnici usluga Centra za e-učenje Srca te suradnici i članovi mreže e-učenja koju Srce kontinuirano gradi.

Tom je prilikom našem voditelju IT centra, Romaldu Singolu, dipl.ing., uručeno Priznanje za proaktivnu ulogu institucijskog administratora Fakulteta na sustavu za e-učenje Merlin i poticanje korištenja e-učenja te promociju Centra za e-učenje Srca na Sveučilištu u Splitu.

Više detalja na stranicama Srca.