Širenje rezultata MareLaw projekta u sklopu Erasmus+ mobilnosti na staff week-u na Mid Atlantic University

U sklopu sudjelovanja na Staff week-u Mid Atlantic University-a, preko Erasmus+ programa mobilnosti, prof. dr. sc. Merica Slišković je sudionicima događanja predstavila MareLaw projekt - „Upgrading and harmonization of Maritime law STCW based curriculum for Maritime students – MareLaw“. Kolegama je prezentiran sami projekt kao i njegovi dosadašnji rezultati. Izlaganje se baziralo na rezultatima upitnika za nastavnike pomorsko pravnih predmeta koji predaju pomorsko pravo u skladu sa STCW konvencijom. Osim prezentacije projekta, sa sudionicima događaja razgovarala je i o mogućnostima suradnje i načinima na koji bi se rezultati ovog projekta, mogli implementirati u nastavni proces njihovih institucija.

Projekt je sufinanciran sredstvima programa Erasmus+, Ključna aktivnost 2: Partnerstva za suradnju (za područje visokog  obrazovanja).