Vježbe iz Temeljne sigurnosti na bazenima

U tjednu od 25 do 29.03.2023. u bazenskim terminima nastave iz kolegija Tjelesna i zdravstvena kultura izvoditi će se praktične vježbe korištenja sredstava i opreme za spašavanje te preživljavanja na moru (skok u vodu s prslukom za spašavanje, prevrtanje splavi, ...).

Prisustvo nastavi je obavezno, uz napomenu da studenti koji imaju važeću potvrdnicu/svjedodžbu Temeljne sigurnosti (D2) ne moraju odrađivati ovaj dio (oni koji su to dobili u srednjoj pomorskoj školi ili u privatnim učilištima). Studentima koji ne odrade ovaj praktični dio neće se izdavati odgovarajuće potvrdnice o odslušanosti programa izobrazbe (tečaja). Nastava se održava za studente studija i semestra PN2, BS2, PEIT2, PTJM2.

Nastavi se pristupa po utvrđenom rasporedu za pojedinu studijsku grupu (u 13.00) sa primjerenom opremom za nastavu na bazenu (plivačka kapica i kupaće gaćice).

NAPOMENA:

PN2 ovaj sadržaj odrađuju u bazenskom terminu samo u ponedjeljak.

Izv. prof. dr. sc. Mislav Lozovina